Викрадачі Грабовського записали низку відеозаписів з його заявами перед убивством – Матіос

29 Березня 2016, 12:28

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос оприлюднив відеозапис, на якому ще живий адвокат російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова робить заяву про відмову від захисту останнього. Відео Матіос показав під час брифінгу 29 березня.

На відеозаписі Грабовський відмовляється від подальшого захисту Алєксандрова, оскільки «зрозумів власну помилку». Відео, судячи з шумів, зроблено у громадському закладі, а за кадром невідома особа дає Грабовському настанови про те, що саме говорити.

Коментувати сказане Грабовським на відео Матіос відмовився, але зазначив, що у прокурорів є пояснення, які неможливо оприлюднити через таємницю слідства.

Він наголосив, що відео вилучене з хмарного сховища, створеного підозрюваними у день вбивства. Він припустив, що існують інші записи, які можуть потрапити у ЗМІ.

Нагадаємо, раніше у військовій прокуратурі розповіли подробиці викрадення і вбивства Грабовського.

Зранку 25 березня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова повідомила про убивство Грабовського.

Як повідомлялося, поліція заявила про зникнення Грабовського в Одесі 5 березня.

Раніше, 3 березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація про можливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Також нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. На засіданні суду адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язатися Грабовським. 21 березня у Алєксандрова з’явився новий адвокат Валентин Рибін.