Вигідна доставка продуктів по Україні для всіх і кожного

1 Вересня 2022, 14:57

У вихідні дні хочеться відпочити, зустрітися з друзями, проїхати в гості до батьків, провести час із сім'єю чи просто прожити ці дні без суєти та побутових проблем із користю для себе.

Інтернет-магазин продуктів FOZZY пропонує вам не витрачати час на походи магазинами у пошуках продуктів. Все необхідне можна замовити в одному місці з доставкою додому.

Замовити доставку продуктів та зробити велику закупівлю можна в будь-який час на сайті fozzyshop.ua

FOZZY — це не лише магазин продуктів. В асортименті інтернет-гіпермаркету безліч товарів, необхідних у повсякденному житті:

  • миючі засоби;
  • канцелярія;
  • одяг для аксесуари для школярів;
  • товари для відпочинку на природі;
  • посуд для сервірування столу та багато іншого.

В інтернет-магазині можна вибрати зручний спосіб доставки залежно від місця вашого проживання.

Для мешканців Києва, Одеси, Рівного, Харкова, Дніпра та Кременчука доступна доставка кур'єром. Ознайомитись із зонами доставки можна у розділі «Оплата та доставка» на інтерактивній карті. Для того щоб отримати безкоштовну доставку, оформляйте замовлення на суму не менше ніж 250 грн.

Для інших обласних центрів, міст та селищ ми пропонуємо скористатися доставкою поштовими сервісами, які доставлять замовлення до будь-якої точки України до найближчого відділення «Нової пошти».  

У FOZZY багато акцій з отриманням безкоштовної доставки, тематичними та актуальними товарами, а також вигідними цінами на будь-які позиції, які оновлюються щотижня.

Цінуйте свій час, замовляйте необхідні товари та продукти онлайн на fozzyshop.ua 

FOZZY зробить всі покупки за вас та вчасно доставить с у кращому вигляді.

 

Позначки: