Вибух у центрі Будапешта був спрямований проти патрульних – поліція

26 Вересня 2016, 08:55

Голова Національної поліції Угорщини Кароль Папп заявив у неділю, 25 вересня, що метою зловмисників, які заклали вибухівку в центрі Будапешта, було вбивство поліцейських.

"Ми вважаємо, що ця атака була спрямована проти всієї угорської поліції. Хтось хотів вбити моїх службовців", – сказав Папп на прес-конференції, цитує агентство Reuters. Він додав, що поки немає ознак, що напад був скоєний іноземною організацією, хоча й не виключив цього.

Стали відомі й нові деталі нападу: вибуховий пристрій спрацював невдовзі після 22:30 в суботу, 24 вересня. Обом пораненим внаслідок вибуху патрульним зробили операції. Жінка перебуває в критичному стані. Її напарник – в стабільному.

Є перші дані й про ймовірного підривника: ним міг бути чоловік 20-25 років. За інформацію про нападника поліція пропонує винагороду в розмірі 10 мільйонів форинтів (близько 37 тисяч доларів США).

Нагадаємо, двоє поліцейських дістали поранення унаслідок вибуху, який пролунав у центрі Будапешта пізно увечері в суботу. Вибух пролунав неподалік однієї з найжвавіших центральних магістралей угорської столиці. Раніше неподалік від місця вчорашнього вибуху вже спрацьовував вибуховий пристрій. Тоді причиною вибуху був конфлікт між двома ворогуючими злочинними угрупуваннями.