Вибух у Нью-Йорку. Організатора засудили до довічного ув’язнення

14 Лютого 2018, 08:37

У США до довічного ув'язнення засудили вихідця з Афганістану Ахмада Хан Рахамі, якого раніше суд визнав винним у причетності до вибуху в Нью-Йорку. Про це повідомляє Associated Press.

 

Так, суд в Манхеттені визнав Рахамі винним за всіма пунктами звинувачення, включаючи застосування зброї масового ураження та приведення в дію вибухового пристрою в громадському місці.

 

Зазначається, що Рахімі не продемонстрував ознак каяття і небезпечний для суспільства. Крім того, чекаючи винесення вердикту в федеральній в'язниці в Нью-Йорку, він робив спроби по радикалізації своїх співкамерників.

 

"Він пишається тим, що зробив, він з презирством ставиться до американської системи правосуддя і як і раніше вірний своїй екстремістській ідеології", – йдеться в матеріалах прокуратури.

 

Нагадаємо, увечері 17 вересня 2016 року в центральному районі Нью-Йорка Манхеттені стався потужний вибух, в результаті якого постраждали щонайменше 29 осіб. За непідтвердженою інформацією, вибуховий пристрій був захований в урні. У зв'язку з вибухом поліція Нью-Йорка спільно з ФБР затримала п'ятьох осіб. Згодом, 19 вересня поліція затримала вихідця з Афганістану Ахмада Хан Рахамі, якого підозрюють в причетності до вибухів в Нью-Йорку і Нью-Джерсі.