Вибух гранти в Бердянську. Лікар розповів про стан поранених поліцейських

24 Січня 2018, 14:06

Головний лікар Дніпровської лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко повідомив, що двох правоохоронців, які постраждали внаслідок вибуху гранати в Бердянську, уже прооперували, зараз вони перебувають на кисневій підтримці. Про це головний лікар написав у середу, 24 січня, на своїй сторінці в Facbook.

 

 

За його словами, у старшого лейтенанта Юрія Гусєва хірурги вилучили два осколки, що застрягли в районі хребта.

 

"У 30-річного старшого лейтенанта Юрія осколками розбитий весь живіт, осколковий перелом стегна. Його з вертольоту доставили в операційну Мечникова", – повідомив Риженко.

 

 

Водночас старшому лейтенанту Денису Пархоменку провели ангіографію, а зараз лікарі готують його до великої операції – пластики пошкоджених тканин.

 

"У 32-річного старшого лейтенанта Дениса осколками поранений кишківник, його ушивали понад три години. Окрім того, в поліцейського осколком розрізана шия, трахея. Відрив трахеї від гортані, осколок біля сонної артерії зліва", – розповів головний лікар.

 

Як повідомлялося напередодні, двоє з трьох поліцейських перебувають у важкому стані, їх планували доставити у лікарню імені Мечникова в Дніпрі.

 

Нагадаємо, 22 січня в Запорізькій області, у місті Бердянськ, чоловік підірвав себе під час затримання, яке проводили працівники місцевого відділу поліції. За даними Нацполіції, чоловік застосував гранату проти трьох правоохоронців, унаслідок чого вони отримали тяжкі поранення. Згодом Золотоноша повідомив, що життю одного з поліцейських, який отримав поранення, нічого не загрожує.Як повідомив напередодні начальник ГУНП у Запорізькій області Олег Золотоноша, двоє з трьох поліцейських перебувають у важкому стані, їх планували доставити у лікарню імені Мечникова в Дніпрі.