Вибори президента Росії. У Києві під посольством РФ посилили охорону, перекрито Повітрофлотський проспект

18 Березня 2018, 11:20

У Києві у неділю, 18 березня, Національна поліція та Національна гвардія перекрили проїжджу частину Повітрофлотського проспекту біля посольства Російської Федерації, де проживаючі громадяни РФ, що проживають в Україні, планують узяти участь у російських президентських виборах.

 

 

З обох боків біля посольства на проїжджій частині встановлені металеві рамки. Також металевий паркан встановлено вздовж тротуару з протилежної сторони посольства. Біля металевих рамок проходить мітинг проти проведення виборів президента РФ в окупованому Криму. Учасники мітингу тримають прапори ВО “Свобода”, “Правого сектору”, партії "Національний корпус", громадської організації “Сокіл”.

 

Правоохоронці не пропускають активістів безпосередньо до території посольства. Наразі ситуація спокійна, жодних провокацій не відбувається.

Як повідомлялося, 16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні громадян Росії 18 березня не допускатимуть до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських «виборах» РФ. 

 

За його словами,  відповідні дії пов'язані із проведенням РФ виборів в окупованому Криму.

 

Водночас він наголосив, що голосування в диппредставництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо Москва відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму. вибори президента РФ