Вибори до Верховної Ради. В Україні відкрилися виборчі дільниці

21 Липня 2019, 08:20

В Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

 

Так, голосування триватиме до 20:00.

 

Зокрема, грромадяни, які голосують за виборчою адресою, отримають два бюлетені — блакитно-сірого кольору зі списком партій та пісочного кольору з переліком кандидатів-мажоритарників округу.

 

 

До того ж тим виборцям, які тимчасово змінили місце голосування, видаватимуть тільки один бюлетень — для голосування за партії.

 

Своєю чергою, 280 тисяч 922 українців скористалися тимчасовою зміною місця голосування.

 

Разом з тим, для проведення виборів утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном працюватиме 102 виборчі дільниці.

 

Водночас, згідно з рішенням Центральної виборчої комісії, у низці округів Донецької та Луганської областей, а також в анексованому Криму позачергові парламентські вибори не організовуються і не проводяться.

 

Нагадаємо, що  21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.