Вибори до Бундестагу. Два лідери правопопулістів заявили про вихід з партії AfD

26 Вересня 2017, 16:59

Співголова правопопулістської партії  " Альтернатива для Німеччини" (AfD) Фрауке Петрі заявила про свій вихід з партії, яка зайняла третє місце на виборах в бундестаг. Про це вона заявила у вівторок, 26 вересня в Дрездені, не вказавши, коли саме це станеться, пише Deutsche Welle.

Петрі повідомила також про звільнення з посали голови фракції AfD в земельному парламенті Саксонії. Безпосередньо після заяви Петрі стало відомо про аналогічне рішення її чоловіка, Маркуса Прецеля, який очолював земельну організацію AfD в Північному Рейні – Вестфалії і відповідну фракцію в земельному парламенті в Дюссельдорфі.

Офіційно про своє рішення Прецель оголосить на найближчому засіданні фракції, додав він.

Цей крок Петрі може привести до серйозного розколу в партії і ще більшого її зсуву вправо. Не виключено, що помірно налаштовані соратники потягнуться за Петрі і можуть з нею на чолі створити нову політичну силу.

Втім, за словами лідера партсписку AfD на виборах Аліс Вайдель, "поки не простежується тенденції", що інші члени партії візьмуть приклад Петрі.

Раніше співголова правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) Фрауке Петрі вирішила не входити до складу фракції AfD у Бундестазі нового скликання.