Вступна кампанія-2017. Абітурієнтів попередили, що електронна база може не працювати в ранкові години

17 Липня 2017, 11:02

Можливість електронної подачі заяв до вищих навчальних закладів буде обмежена щоденно з 8 до 10 ранку у зв'язку з проведенням технічних робіт. Про це йдеться на сайті державного підприємства «Інфоресурс»

«У зв`язку з потребою у щоденному проведенні технічних робіт, необхідних для належного функціонування ЄДЕБО (сайт Єдиної державної електронної бази з питань освіти. – Ред.) під час Вступної кампанії 2017 року, можлива відсутність доступу до бази з 08.00 до 10.00», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що реєстрація заяв до ВНЗ розпочалася 12 липня і триватиме до 26 липня. З початку вступної кампанїї неодноразово виникали проблеми в роботі сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Через проблеми в роботі Єдиної електронної бази з питань освіти, абітурієнтам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет в системі ЄДЕБО, надали можливість подавати документи в паперовому вигляді. 

"У зв'язку з введенням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов'язані з іншими відмінностями в реєстраційних даних. В такому випадку з 15 липня 2017 року абітурієнт може подати заяву та документи в паперовій формі ", – ідеться в листі МОН.

Заяви можуть подавати абітурієнти для отримання ступеня бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування на основі повної загальної середньої освіти на денну або заочну форми навчання.

Заяви в паперовій формі подаються вступниками особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу.