Все, що вас цікавило про курси англійської мови у гібридному форматі

28 Серпня 2023, 09:34

Бажаєте вивчити англійську мову, маєте обмежений бюджет, а тому звернули увагу на низьку вартість курсів? Якщо в описі вказано, що це гібридне навчання – тоді не дивуйтеся низькій ціні. Зараз ми пояснимо, як саме викладається англійська мова на курсах з гібридним підходом, а також допоможемо зрозуміти, чи підійде таке навчання конкретно вам.

 Чому гібридне навчання на курсах англійської мови таке дешеве

Основна суть таких мовних курсів – це поєднання самостійних занять по заздалегідь підготовленим матеріалам та уроків зі справжнім викладачем. Тобто, одну частину тижня студенти працюють над теоретичною базою англійської мови, а іншу – практикуються разом в досвідченим спеціалістом, а також з іншими студентами. Саме зменшення кількості занять з викладачем і дає мовним школам змогу зменшити загальну вартість усього навчання та зробити його більш гнучким.

Ще однією вагомою перевагою гібридного навчання є його інтенсивність. Зазвичай на подібних курсах англійської мови студенти займаються мінімум 4 рази на тиждень, що дає змогу добре заглибитися в знання та швидше їх опановувати. А оскільки частину занять учні проходять самостійно, то навіть можуть коригувати свій графік залежно від зовнішніх обставин. Виходить дуже зручно та надзвичайно ефективно.

 

Ви можете самі обирати, вчити англійську онлайн вдома чи відвідувати мовну школу

З нашого опису вам здалося, що такі курси дають занадто мало практики та реальних знань? Все залежить від школи, яку ви оберете. Зазвичай усі сучасні навчальні заклади надають безоплатний доступ до розмовних клубів з носіями мови. Перевагою участі в таких клубах є також можливість побороти страх говоріння англійською, звикання до різної вимови / акцентів та, наостанок, можливість завести гарні знайомства.

 Як зрозуміти, чи підходять вам гібридні курси

Такий спосіб вивчення англійської 100% вам підходить, якщо хоча б одне з наступних тверджень описує саме вас:

  • ви не маєте стабільного щоденного графіка, а тому вам часто доводилося пропускати заняття з англійської на інших курсах;
  • ви хочете зекономити кошти, але прагнете отримати якісні знання за максимально короткий проміжок часу;
  • вам більше подобається займатися англійською мовою самостійно, проте не завжди вистачає мотивації, часом виникає потреба в пораді, підтримці;
  • ви хочете навчатися віддалено, оскільки не проживаєте у великому місті, регулярно подорожуєте чи й зовсім оселилися за кордоном.

Якщо подібний підхід до вивчення англійської вас вже зацікавив, тоді радимо звернутися безпосередньо до мовної школи, аби дізнатися більше деталей про заняття. Бо ж кожен навчальний заклад може будувати курси за власною методикою, яка, своєю чергою, може вам сподобатися чи ні. Шукайте, пробуйте та отримуйте знання!

Автор:
Тиждень
Позначки: