ВРЮ просить Генпрокуратуру надати докази порушення присяги Гречківським

23 Вересня 2016, 17:25

Вища рада юстиції направила до Генеральної прокуратури України офіційне прохання про надання доказів, які свідчать про порушення присяги Павлом Гречківським. Про це йдеться у повідомоленні ВРЮ.

«З метою проведення повної, об’єктивної та всебічної перевірки Вища рада юстиції сьогодні надіслала до Генеральної прокуратури України офіційне прохання про надання доказів, що свідчать про порушення Гречківським П.М. присяги члена Вищої ради юстиції», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у ВРЮ просить політиків та медіа не спекулювати на тему хабарництва у Вищій раді юстиції, оскільки кваліфікація вказаного діяння Генеральною прокуратурою України наразі не стосується корупційного правопорушення.

Нагадаємо, 21 вересня Генеральна прокуратура України спільно з СБУ викрила одного з членів Вищої ради юстиції, який намагався отримати від представника комерційної структури хабар у сумі 500 тис. доларів США. Також затримано посередника – арбітражного керуючого Міністерства юстиції України.

В свою чергу, Вища рада юстиції закликала свого співробітника, викритого на хабарі, призупинити свою діяльність до завершення розслідування. Щоправда, ВРЮ відмовилась відсторонити Гречківського від посади.

22 вересня суд відмовився заарештовувати члена ВРЮ Гречківського й призначив 3,8 млн грн застави.