Вправності Черновецького у відчудженні майна Києва міг би позаздрити Ахметов

19 Березня 2011, 13:29

Правоохоронці за результатами моніторингу встановили, що столиця недорахувалася понад 2 тисячі га землі, які були відданів оренду (підставним особам і фірмам-одноденкам); проданих— 280 га землі (без конкурсу, як правило, за заниженою вартістю та на інсайдерським аукціонам); виведенихз комунальної власності близько 700 об'єктів — через організовані судові рішення, додемісії та афілійовані з "прибульцями " компанії; скупленихпосередниками за копійки всі інвестиційно-привабливі майданчики та об'єкти.

"Кожен гвинтик системи відповідав за свою ділянку ", — повідомив співрозмовник.

“Про "клієнта", що потрапляє на будь-якому етапі в розробку, сповіщали "центр ухвалення рішень". В'ячеслав Супруненко — його ключова фігура. Зять Черновецького здійснював глобальний контроль. А також здійснював відсіювання неефективних чиновників-учасників. Земельний кадастр і управління земельних ресурсів були під Супруненком”, – розповів співрозмовник видання.

"Євлах — ініціював розгляд потрібних рішень у комісіях, а також внесення питань з голосу, які стали одним з найулюбленіших способів хлопців у вишиванках "вирішувати питання ". За Довгим — оперативне проведення рішень в раді. За Черновецьким — підписи під рішеннями Київради", – додав він.

За словами джерела, при "збої " на будь-якій ділянці системи "винні " суворо каралися. Реєстр "контрольних питань " був єдиним і обов'язковим для виконання всіма учасниками. Без узгодження "центру прийняття рішень " жодне питання не виносилося на комісію і сесію.

"80% вкраденого, за нашою інформацією — продано. Кількість кешу головної столичної Сім'ї може їй дати підставу звернутися до "Форбсу " з гнівним питанням: "А хто такий Ахметов? ". Більше того, щодня, вся країна працює на подорожчання активів Києва (читати — Черновецького) та його мандрівну по світу родину. Це реальна національна загроза", — сказав співрозмовник "ДТ ".

Більшість доказів вказаних схем, як пише видання, згоріли у автомобілі депутата Київради Іванова біля ресторану “Нон-стоп”, що на проспекті Перемоги у Києві. Копії цих паперів, які залишилися у БТІ не можуть дати відповідь на питання чи була проведена оцінка об’єктів або конкурс.

У 2010 році Генеральна прокуратура заявила про продаж Київміськадміністрацією компанії «Новий регіон»28,46% акцій компанії «Київгаз» і 25,464% акцій компанії «Київводоканал» у березні 2010 року, а також 80% ХК «Київміськбуд» у липні 2009 року.

«Новий регіон» пов’язують із зятем мера Києва Леоніда Черновецького – В’ячеславом Супруненком.