Восени на резиденції Януковича виділили ще 100 млн гривень

Акценти
20 Листопада 2012, 15:45

Так, в розбудову президентської резиденції "Синьогора" (Івано-Франківська обл.), яка була збудована на початку 2000-х років за президента Леоніда Кучми, за останні півтора роки було вкладено вже 235,15 млн грн.

Цієї осені цю резиденцію покращили на майже 48 млн гривень.

Зокрема, 23,99 млн грн виділено на реконструкцію павільйону з альтанкою на прибудинковій території «Синьогори». Що саме збираються робити з альтанкою – невідомо, оскільки технічне завдання на сайті "Вісника держзакупівель"відсутнє. Відомо лише, що роботи, які фінансуються з держбюджету, мають завершитидо кінця грудня.

Ще 23,8 млн грн виділено на будівництво корпусу для супроводжуючих осіб. Його теж мають побудувати до кінця року.

Після перемоги Януковича у 2010 році на президентських виборах на розбудову державних резиденцій в Криму було виділено вже 380,97 млн грн.

Цієї осені для кримських резиденцій Януковича за 1,5 мільйона купили три цифрові телестанції. Вони мають забезпечувати прийому аналогових і цифрових ТВ каналів, та передачу ТВ сигналу через  ВОЛЗ у віддалені будівлі.

Крім того, 35,30 млн грн було виділено на реконструкцію державної резиденції №11 «Заря». Саме тут президент Янукович влаштував прийом гостей і подарунків на свій день народження 9 липня цього року. Ця резиденція має неофіційну назву «дача Горбачова», оскільки тут Михайло Горбачов в 1991 році дізнався про ДКНП (ГКЧП).

Ще 3 млн грн було додано на реконструкцію споруд та інженерних мереж державних дач № 9, 10, ремонт яких почали ще минулого року.

Поза тим майже 15 млн грн з бюджету витратять на проект резиденції для гостей Януковича.

Так, будівельна фірма «Київбудінвест», засновником якої є екс-заступник голови Нафтогазу Володимир Петрук, має до листопаду 2013 року розробити робочу документацію відповідно до розробленої стадії «Проект» з метою створення комплексу державних резиденцій для прийому вищих посадових осіб іноземних держав.

Цей квартал включає в себе особняки по вул. Грушевського,20/1, вул. Грушевського, 22, вул. Липській, 4 і вул. Грушевського,24/2.

Читайте також: Витрати на Януковича: домашній офіс, вертольоти та ікра з шампанським

94