ВООЗ закликала не знімати карантинні обмеження на Різдво

24 Листопада 2020, 12:46

Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що не варто знімати карантинні обмеження на період Різдвяних свят в регіонах з несприятливою епідеміологічною обстановкою. Про це повідомляє AFP з посиланням на слова виконавчого директора Програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров'я Майкла Райана.

 

У ВООЗ наголосили, що уникнення сімейних святкувань було б «найбезпечнішим вибором» на Різдво, адже під час пандемії коронавірусу для них не існує безпечного варіанту.

 

«Якщо в країні немає необхідної інфраструктури, і влада не в змозі відстежувати контакти людей, які заразилися, та ізолювати їх, то послаблення призведуть до різкого зростання кількості заражень», – зазначив Райан.

 

Райан пояснив, що подібна ситуація спостерігалася в Канаді після святкування Дня подяки, коли кількість захворювань на COVID-19 збільшилася.

 

Водночас за словами Райана, урядам необхідно вдало збалансувати рівень коронавірусних обмежень, адже занадто суворі заборони «створюють багато невдоволення, подальшої втоми та несприйняття».

 

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні підтвердили захворювання на COVID-19 у 12 287 людей. Зокрема, захворіли 533 дитини та 570 медпрацівників.