Волонтери InformNapalm встановили дані російського десантника, який брав участь у захопленні Криму

18 Травня 2020, 21:18

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm встановили дані одного з російських десантників, який брав участь у захопленні Криму. Про це йдеться на сайті InformNapalm у понеділок, 18 травня.

 

«Ім’я ще одного з багатьох тисяч російських солдатів, яких, як стверджував президент РФ Путін, не було в Криму: Чумак Олег Ігорович (рос. – Чумак Олег Игоревич), 06.05.1994 р. н., станиця Виселки, Виселковський район, Краснодарський край РФ. Проходив строкову службу в 108-му десантно-штурмовому полку, в/ч 42091, пункт постійної дислокації – м. Новоросійськ. Цей полк входить до складу 7-ї десантно-штурмової дивізії ЗС РФ», – йдеться в повідомленні.

 

Назву підрозділу, в якому служив фігурант розслідування, – 108 гв. ДШП.

 

 

Зокрема, 8 березня 2014 року на своїй сторінці Чумак опублікував відео колони техніки під назвою «Траса Краснодар-Новоросійськ, колона військ РФ у Крим».

 

 

«У колоні OSINT-розвідник InformNapalm ідентифікував таку техніку: РСЗВ 2Б26, машини управління вогнем артилерії, БТР-82А, РЕБ Р-330Ж «Житель», РЕБ «Леєр-2» на базі бронеавтомобіля «Тигр-М». 13 березня 2014 «Леєр-2» на базі «Тигр-М» зафіксували на Керченській переправі», – зазначається в повідомленні.

 

Як повідомляється, на номерах техніки є цифра 21, що означає Південний військовий округ РФ, Північний Кавказ.

 

«На РСЗВ 2Б26 знак гвардії, отже, гвардійська бригада. На початку березня 2014 року в Крим через Краснодар заїхала колона 18-ї ОМСБр, в якій були БТР-82А. Пунктом призначення колони було с. Воїнка Красноперекопського району Криму. Ймовірно на відео, опублікованому в профілі Чумака, саме ця колона»,  – зазначають в InformNapalm.

 

 

Нагадаємо, 10 березня InformNapalm оприлюднив докази участі російського крейсера «Москва» в анексії Криму.