Волонтерська розвідка виявила на Донбасі російського солдата-строковика

13 Грудня 2016, 15:30

Під час моніторингу соціальних мереж в поле зору волонтерів потрапив один із бойовиків, який після детального вивчення його профілю був ідентифікований як Павєл Дікій, 02.02.1992 р.н., військовослужбовець-контрактник 11-ї окремої інженерної бригади (в/ ч 45767, Каменськ-Шахтинський, Ростовська область, Південний військовий округ РФ). Дікій розсекретив на Донбасі не тільки себе, але і солдата строкової служби Алєксєя Тьоплих з тієї самої військової частини. Про це йдеться у розслідуванні InformNapalm.

Обидва вони мають статус військових злочинців, що виконують протизаконні накази вищого військового керівництва Російської Федерації.

Волонтери зазначають, що з 2008 року період строкової служби в Росії становить один рік. Виходить, що Алєксєй Тьоплих почав строкову службу в липні 2015 року, а в квітні 2016-го він перебував в Україні, на окупованих територіях, і фотографувався з бойовиками "ДНР" (або іншими військовослужбовцями РФ).

"Таким чином, доведено черговий факт "навчань", які проходять російські солдати на території окупованого Донбасу під керівництвом більш досвідчених солдатів-контрактників ЗС РФ, таких як Павєл Дікій", – підсумували в InformNapalm.

Як повідомлялося, раніше волонтери виявили в Новоазовську базу кадрових військових РФ із великим скупченням озброєнь.