Волонтер опублікував відео, як завдяки новим спецзасобам на Донбасі ліквідували терориста

14 Березня 2018, 10:38

У мережі показали відео ліквідації українським снайпером терориста на Донбасі новітніми спецзасобами. Кадри опублікував волонтер фонду "Повернись живим" Андрій Римарук на своїй сторінці у Facebook.

 

"Нещодавно допомогли одному підрозділу вирішити технічну потребу, яка наполовину економить фізичні запаси сил наших снайперів. Тепер немає необхідності нерухомо лежати по декілька годин, постійно спостерігаючи в оптику, коли ж ворог вийде на точку. Можна відійти в сторону, випити чай або навіть перекусити, не зводячи, при цьому, очей з ворожої позиції. Тепер за окупантами можна стежити через планшет або смартфон. А все завдяки ось такій мобільного камері", – написав волонтер та колишній військовий розвідник ЗСУ.

 

Андрій Римарук зазначив, що тепер українські бійці можуть довго залишатися непоміченими.

 

"Що вже говорити про її застосування розвідгрупою. Не видаючи свого знаходження, підняв невелику камеру на висоту до 10 метрів, озирнувся, а далі все, як у пісні – тихо прийшов, тихо пішов", – додав Римарук.

 

Нагадаємо, минулої доби, 13 березня, на сході України російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови повного припинення вогню, здійснивши чотири обстріли позицій українських захисників, у результаті чого один український воїн отримав бойову травму.