Володимир Кличко оголосив про завершення кар’єри боксера

3 Серпня 2017, 11:41

Український боксер Володимир Кличко оголосив про завершення кар'єри. Заява спортсмена опубліковано на його офіційному сайті. 

"У якийсь момент життя в силу різних обставин ми повинні або хочемо перемкнути нашу активність і підготуватися до наступної глави – до нових викликів, випробувань, з якими доведеться зіткнутися. Очевидно, я не виняток з правил і зараз прийшла моя черга зробити це. Так, я роблю це з деяким хвилюванням, але я абсолютно готовий до нових випробувань. Я очікую і сподіваюся, що моя наступна кар'єра, яку я планував і паралельно почав кілька років тому, стане хоча б такою ж успішною, як і попередня", – сказав Клічко на відеозаписі.

Рішення означає, що Кличко відмовляється від реваншу з британцем Ентоні Джошуа, якому у квітні програв технічним нокаутом. Тоді Джошуа захистив чемпіонський титул за версією IBF і виграв пояси IBO і WBA. 

Раніше чемпіон світу за версіями IBF, WBA і IBO в суперважкій вазі Ентоні Джошуа попросив перенести обов'язковий захист титулу IBF проти Кубрата Пулєва заради можливого бою з Володимиром Кличком.