Вночі терористи обстріляли аеродром у Краматорську та блокпости під Слов’янськом

30 Червня 2014, 09:14

"За минулий вечір терористи на Сході України здійснили кілька обстрілів блок постів та опорних пунктів українських військових. Так о пів на першу ночі поблизу населеного пункту Кременная бойовики підступно з лісової зони відкрили вогонь з автоматичних гранатометів станкових та стрілецької зброї по одному з блок постів Збройних Сил України", – повідомили у прес-центрі АТО.

Згодом на допомогу бойовикам під’їхав ще один легковик. Українські військові відкрили вогонь у відповідь із зенітної установки ЗУ -23. Атаку було відбито. Втрат немає.

Також вночі бойовики з мінометів обстрілювали аеродром у Краматорську, блокпости українських військових поблизу міста Слов’янськ, населених пунктів Макарів, Авдєєвка та на горі Карачун. Військові відкрили вогонь у відповідь.

"Як висновок, банди терористів в односторонньому порядку вперто продовжують порушувати мирний план президента України Петра Порошенка щодо врегулювання ситуації на Сході України", – наголошується у повідомленні.

Як відомо, 20 червня президент України Петро Порошенко оголосив тимчасове припинення вогню всіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби. Силовикам АТО дозволили відкривати вогонь лише для оборони.

23 червня після переговорів у Донецьку терористи нібито погодилися припинити вогонь до 27 червня, однак після цього постійно порушували перемир’я.

Як повідомлялося, 27 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що під час так званого перемир'я загинуло більше 20 українських військових.

Загалом терористи порушували режим припинення вогню понад 50 разів.

27 червня перемир'я було продовжене на 72 години, до 30 червня.