Внаслідок негоди понад 30 населених пунктів на Донеччині залишились без води

25 Серпня 2016, 16:46

У Донецькій області через негоду було знеструмлено Червоноармійську фільтрувальну станцію, внаслідок чого без водопостачання залишилося 9 міст, а також 26 сіл і селищ. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Компанія "Вода Донбасу".

"Вчора, 24 серпня, десь о 21.00 під час грози і великого пориву вітру було знеструмлено Червоноармійську фільтрувальну станцію. Що саме послужило причиною, поки невідомо. Але фахівці виїхали на місце і наразі розбираються, роботи тривають", – сказали в компанії.

Зазначається, що зупинено подачу води жителям міст: Білозерське, Білицьке, Гірник, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селідове, Українськ; 

Селищ міського типу: Олександрівка, Водянське, Вишневе, Желанне, Курахівка, Новодонецьке, Святогорівка, Гостре, Цукурине; 

Сіл: Александропіль, Ганнівка, Балаган, Беззаботівка, Григорівка, Зоряне, Водяне, Орлівка, Ласточкине, Промінь, Нововодяне, Світле, Іверське, Миколаївка, Миронівка, Петрівка, Лисівка.

Нагадаємо, 7 серпня, на спортивно-музичному фестивалі Z-Games в селищі Затока Одеської області внаслідок шторму обвалилася сцена та накриття. Одну людину вбило блискавкою.