Внаслідок масових протестів у Франції загинули двоє осіб, ще понад 500 постраждали

21 Листопада 2018, 11:50

Міністерство внутрішніх справ Франції повідомило, що двоє людей загинули та ще 552 отримали травми різного ступеня тяжкості внаслідок масштабних протестів "жовтих жилетів" проти підвищення цін на паливо. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на французькі ЗМІ.

 

Зазначається, що один із учасників акції загинув в результаті дорожнього інциденту. В департаменті Ізер жінка везла свою доньку до лікаря, коли побачила натовп протестувальників, які намагалися завадити її проїзду. Водійка запанікувала і направила автомобіль на людей. В результаті загинув 50-річний чоловік.У понеділок загинув другий протестувальник, який потрапив під вантажівку. Він помер у лікарні від отриманих травм.

 

За офіційними даними, серед постраждалих 95 осіб є співробітниками поліції, які отримали травми в сутичках з протестувальниками.

 

Загалом за чотири дні протесту були затримані 582 людини, 450 з них ще залишаються під вартою.

 

Нагадаємо, 18 листопада у Франції у масових акціях протесту проти підвищення цін на дизельне паливо і бензин на вихідних взяли участь майже 300 тисяч осіб, які паралізували трафік навколо більш ніж 2 тисяч стратегічних об'єктів. 

 

19 листопада у Міністерстві внутрішніх справ Франції заявили, що близько 300 протестувальників затримані, 157 з яких взяті під варту, внаслідок масових протестів.