ВМС України введуть у структуру морський оперативний штаб

22 Липня 2017, 15:24

Військово-Морські Сили Збройних сил України до кінця 2017 року введуть в свою структуру морський оперативний штаб, який відповідає стандартам НАТО. Про це повідомив на церемонії закриття навчань "Сі Бриз – 2017" командувач українських ВМС Ігор Воронченко.

Він зазначив, що практична робота такого штабу була випробувана під час навчань і показала його ефективність. Інших подробиць про штабі Воронченко не повідомив, але подякував партнерам, в першу чергу представникам США, Великої Британії і Норвегії, за практичні поради в організації роботи штабу.

Як повідомлялося, українсько-американські навчання "Сі Бриз – 2017" почалися в Одесі 10 липня. У них взяли участь понад 30 кораблів, катерів і суден забезпечення, понад 25 літаків і вертольотів, а також особовий склад з 16 країн світу, включно з Україною, сукупною кількістю понад 3 тис. осіб.

"Сі Бриз" проводяться з 1997 року щорічно відповідно до "Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин між Міністерством оборони США та Міністерством оборони України" від 1993 року.