ВМС України провели військові навчання навколо острова Зміїний

15 Лютого 2016, 12:17

Прикордонники Одеського загону Морської охорони провели спільні з підрозділами ВМС Збройних Сил України навчання для забезпечення охорони морського кордону у разі ускладнення обстановки навколо острова Зміїний. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

Як зазначається, у практичних діях взяли участь сили і засоби прикордонного загону Морської охорони, корабельно-катерний склад та авіація Військово-морських сил України.

"У ході тренувань, в умовах підвищеної бойової готовності підрозділи відпрацьовували злагодженість дій при маневрах, провели перевірку озброєння, якість зв'язку, а також відпрацьовували висадку десанту. Крім оборони острова Зміїний з моря, підрозділи тренувалися елементам захисту від атак з повітря та протидіяли висадці ворожого десанту", – йдеться в повідомленні.

За інформацією, заходи підтвердили високу готовність прикордонників та підрозділів ВМС Збройних Сил України до ефективних злагоджених дій на морі.

Нагадаємо, Росія привела в повну бойову готовність війська Південного і Центрального військових округів, підрозділи повітряно-десантних військ і транспортну авіацію в рамках військових навчань. У рамках цих навчань в окупованому Криму підрозділи збройних сил РФ на кілька годин розгортали РСЗВ "Град" і самохідні артилерійські установки.