ВМС Росії розпочали військові навчання у Чорному та Каспійському морях

9 Лютого 2016, 08:01

У вівторок, 9 лютого, у прес-службі Міноборони Росії повідомили, що російські військові кораблі в рамках перевірки боєготовності військ Південного військового округу відпрацьовують пошук підводних човнів умовного противника і мін у Чорному і Каспійському морях.

"В рамках перевірки бойової готовності військ Південного військового округу корабельні тральнs групи зі складу з'єднань мінно-тральних кораблів, корабельні пошукові ударні групи і корабельні ударні групи Чорноморського флоту і Каспійської флотилії почали виконувати завдання із забезпечення сприятливого оперативного режиму в морських районах Чорного і Каспійського морів", — повідомили в Міноборони РФ.

Наголошується, що корабельні тральні групи відпрацьовують пошук мін, взаємодіючи з літаками морської авіації, в тому числі відпрацьовуються пошук і тралення мін з використанням електромагнітних, акустичних та контактних тралів.

"Корабельні пошукові ударні групи відпрацьовують завдання пошуку і виявлення підводних човнів умовного противника. Судна забезпечення приведені в готовність для ресурсного забезпечення дій сил у морі", — додали в російському Міноборони.

Нагадаємо, напередодні РФ почала раптову перевірку боєздатності у військах Південного військового округу і окремих з'єднаннях Повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації.