Власник білбордів з рекламою бабусі й кота заявляє, що міліція не реагує на пошкодження його майна

21 Серпня 2012, 21:28

За його словами, закон відводить правоохоронцям 10 днів на порушення кримінальної справи, однак за умови наявності доказів, як у цьому випадку, вона має бути порушена раніше.

«Затягування дає можливість злочинцям уникнути відповідальності, замести сліди, і це мене турбує»,– заявив депутат.

Він також повідомив, що 8 із 15 вирізаних невідомими бігбордів у понівеченому стані наразі знайдені селянами на території села Єлизаветівка біля Дніпродзержинська. Купрій зазначив, що як власник уже забрав пошкоджені конструкції на «відповідальне зберігання» як докази вчиненого злочину.

За словами Купрія, він мав домовленість із іншим місцевим непровладним активістом, автором білборду з «котом і бабусею» та написом «Взнала, що внук голосував за «регіони», переписала хату на кота» Максимом Голосним щодо розміщення на тих носіях, які наразі викрадені, іншої антиреклами провладної партії.

«Крім постерів про бабцю та кота планувалось розмістити зображення козлів із написом «Пакращєння чекати годі, доки козли на городі», барана з написом «Мені кажуть тільки правду, стрижуть чесно та регулярно» тощо», – розказав Купрій.

Як повідомлялось, у ніч із 14 на 15 серпня у Дніпродзержинську невідомі зрізали 15 рекламних конструкцій, які належали Віталієві Купрію. На момент знесення на бігбордах на прохання ВО «Свобода» були розміщені питання «Набридло знущання влади?», «Не хочеш жити по понятіям?» тощо та заклики до об’єднання.

Вдень 15 серпня Купрій звернувся в міліцію із заявою про демонтаж та пошкодження невідомими білбордів. Згодом у міліції повідомили, що проводять перевірку.

Нагадаємо, саме у Дніпродзержинську з’явився скандальний білборд із написом: "Взнала, що онук голосував за "регіони", на які вже створено безліч фотожаб. За даними ЗМІ, цей білборд розмістив голова Єлизаветівської сільради Максим Голосний.