Власенко заявляє, що Тимошенко поки не припиняла голодування

Акценти
15 Листопада 2012, 17:25

«Ні, станом на сьогодні – ні», – сказав адвокат.

Він зазначив, що Тимошенко зробить офіційні заяви з цього приводу.

Також Власенко підкреслив, що «Юлія Тимошенко не вступала в переговори з пані Моісеєнко».

«Хто і що розповідав пані Моісеєнко про зустріч Тимошенко із німецькими лікарями  та стан її здоров‘я невідомо. Однак, сама заступник міністра з лідером опозиції не зустрічалася», – заявив він.

«Особливо цинічною виглядає заява цього псевдо-лікаря про те, що до палати Юлії Володимирівни доставлена якась їжа. Хочу нагадати пані Моісеєнко, що під час виходу із попереднього голодування Юлія Володимирівна протягом декількох днів вживала лише воду, розбавлену соком, тому ніякої їжі до палати не доставляли і доставити не могли, навіть якби вона й припинила голодування», – наголосив захисник.

За його словами, «самопочуття Юлії Тимошенко складне, вона вживає лише воду, не встає з ліжка, але все це не впливає на її моральний дух».

Як повідомлялося раніше, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко заявила, що у результаті спілкування екс-прем'єра Юлії Тимошенко з німецькими лікарями досягнута домовленість, що Тимошенко буде приймати їжу.

Нагадаємо, 29 жовтня Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікації результатів парламентських виборів.

Соратники Тимошенко неодноразово закликали її припинити голодування.

90