Власенко: Тимошенко підтвердила, що її палату знімав полковник СБУ

15 Грудня 2011, 23:24

«Єдине, що там правдиве – прикута до ліжка Юлія Тимошенко. Все решта, це заздалегідь спланована провокація, заздалегідь підготовлена декорація», – заявив він.

«Я сьогодні з Юлією Володимирівною говорив з цього приводу. Вона сказала, зайшла людина, у супроводі керівництва слідчого ізолятору, представилась полковником СБУ, проти всіх її заперечень, почали там щось знімати», – розповів депутат від БЮТ.

«Роблять спробу перевести в дискусію: хто знімав і як знімав», – зазначив Власенко.

Як відомо, напередодні на сайті Державна пенітенціарна служба розмістила фотографії із зображенням приміщень медичної частини Київського СІЗО, зокрема палати, в якій утримується екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Пізніше в інтернеті з'явилося і відео з палати.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що будь-які зйомки в камері СІЗО без дозволу засудженої є незаконними, і відповідні служби повинні за це відповідати. Зокрема, він стверджував, що до цього причетні працівники СБУ.

Втім, в СБУ заявили, що не причетні до цього відео.

А сьогодні Державна пенітенціарна служба розмістила фото камери, в якій Тимошенко утримувалась до переведення в медичну частину.