Власенко розповів, через що порушили проти нього справи

21 Січня 2013, 15:24

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Власенко зазначив, що до Єдиного реєстру розслідувань внесено кілька справ, що стосуються його безпосередньо, в тому числі одна з них – за статтею "розбій".

Власенко повідомив, що 12 січня 2011 року близько восьмої ранку в двері його квартири ногами стала стукати його колишня дружина Наталія Окунська, яка прийшла разом з працівником соціальної служби. Власенко зазначив, що його прохання припинити стукіт була проігнорована.

"Коли я відкрив двері, щоб попросити громадянку якось піти звідси, вона стала знімати мене на мобільний телефон. Це робилося нею неодноразово раніше. Це відео викладалося в інтернет. Природно, я вихопив цей телефон, стер все, що вона назнімала, і повернув їй цей телефон. Підкреслюю: у присутності свідків. Зараз пан Кузьмін (замгенпрокурора, – ред.) називає це розбоєм і говорить про те, що за це – сім років ув'язнення… Два роки міліція Януковича не бачила тут нічого. Два тижні тому це справа була витребувана Кузьміним особисто в головне управління з розслідування особливо важливих справ, і з'явився "розбій". Я не буду говорити про маразматичність та ідіотичність цій ситуації", – зазначив він.

Також Власенко повідомив, що одна зі справ, яка розслідується у відношенні нього, стосується невиконання судового рішення про розділ майна сім'ї та виплаті коштів. Постанова про це розслідування датована 16 січня 2013 року.

Власенко підкреслив, що має оригінал квитанції від 26 грудня 2012 про сплату цього штучного, за його словами, боргу, а також 10-відсоткового збору. Власенко заявив, що незважаючи на це, його не випускають за кордон, нібито через невиплату боргу та можливості ухилення від його сплати.

Крім цього, Власенко розповів про те, що його намагаються звинуватити у викраденні власного автомобіля. Він зазначив, що 8 січня 2013 йому подзвонили заступник начальника Печерського районного управління внутрішніх справ, потім слідчий цього відділення і слідчий ДАІ.

"Вони мені заявили про те, що вони планують порушити кримінальну справу за нібито крадіжку мною автомобіля. На моє запитання, про який автомобіль йде мова, вони сказали, що це автомобіль марки Субару, такий-то номерний знак", – сказав він.

За словами Власенка, він поцікавився у слідчого ДАІ, чи може він пробити по комп'ютеру, хто є власником цього автомобіля.

"У мене в руках технічний паспорт. Власником цього автомобіля є Власенко Сергій Володимирович", – заявив він і додав, реагуючи на посмішки журналістів: "Це не смішно. Це до п'яти років ув'язнення".

Нагадаємо, сьогодні Власенко повідомив, що проти нього порушені кримінальні справи. Захисника екс-прем'єра Тимошенко звинувачують у невиконанні судового рішення, а також за статтею "розбій".

98