"Юлія Тимошенко погодилася здати аналіз незалежним лікарям, але Міністерство охорони здоров'я вимагало, щоб вони брали в цьому участь…Ми не знаємо, що б вони туди намішали, кинули й що б потім розповідали", – повідомив Власенко.
При цьому захисник екс-прем'єра заявив, що генеральний прокурор Віктор Пшонка не мав права коментувати висновки комісії щодо стану здоров'я Тимошенко, оскільки ця інформація є конфіденційною.
Нагадаємо, 17 лютого Пшонка заявив, що більш глибоке обстеження стану здоров'я Тимошенко й установлення більш точного діагнозу неможливо, тому що вона відмовилася здати кров на аналізи.
Як раніше повідомили у МОЗ, основні напрямки діагностики та реабілітації, викладені у висновках спільної медичної комісії, відповідають попереднім висновкам українських спеціалістів. Також у МОЗ заперечили необхідність хірургічного втручання або госпіталізації Тимошенко.
Натомість Власенко стверджує, що існує істотна розбіжність між висновками, зробленими закордонними лікарями про здоров'я Тимошенко, і висновками, зробленими раніше МОЗ.
Крім того, Власенко зазначив, що за результатами обстеження екс-прем'єра німецькими фахівцями стан її здоров'я є важким і вона вимагає специфічного лікування.