Власенко підтвердив, що проти нього порушили кримінальну справу

Акценти
21 Січня 2013, 13:27

"Кримінальні справи вже порушені", – сказала Власенко на прес-конференції у Києві.

Він продемонстрував рішення Печерського райсуду, згідно з яким кримінальна справа стосовно нього порушується за ст. 382 Кримінального кодексу (невиконання судових рішень).

За словами Власенко, це рішення було прийнято 16 січня 2013 року.

Крім цього, як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, Власенко повідомив, що його звинувачують також за статтею розбій.

"Чому розбій? Ця стаття передбачає до семи років ув'язнення, і заарештувати можна відразу", – сказав він. 

Власенко вважає, що за справою проти нього стоїть замгенпрокурора Ренат Кузьмін і радник президента Андрій Портнов. Головна мета кримінальної справи, вважає захисник – заарештувати його і відсторонити від Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні видання LB.ua з посилання на власні джерела повідомило, що стосовно Сергія Власенка мають намір порушити відразу три кримінальні справи. Адвокату Тимошенко планують висунути звинувачення у розбої, хуліганстві та невиконанні рішення суду. Як пише видання, всі три епізоди датовані періодом розлучення Власенка з Наталею Окунською.

Як відомо, 14 грудня 2012 року Власенко не зміг вилетіти з аеропорту "Бориспіль" в одну з європейських столиць.

Держприкордонслужба України відмовилася коментувати ситуацію з відмовою Власенку у виїзді за межі України, пославшись на закон про захист персональних даних.

Разом з тим сайт ТСН з посиланням на власні джерела повідомив, що Власенко не випускають з аеропорту "Бориспіль" через невиплату аліментів його колишній дружині Наталії Окунській.

Сам Власенко спростував цю інформацію.

90