Власенко каже, що Тимошенко можуть на вихідних вивезти з лікарні

6 Серпня 2012, 21:26

«Ми тут з вами обговорюємо можливість виходу Тимошенко з в’язниці, але у нас є прямо протилежна інформація про те, що команда прокуратури збирається пришвидшити розгляд справи у Харкові…Для цього Тимошенко збираються на вихідні, недолікувавши викинути з лікарні «Укрзалізниці» і притягти назад до Качанівської колонії, щоб отримати другий штучний вирок, а після цього вони будуть піднімати питання по Щербаню», – сказав  Власенко.

Нагадаємо, 5 серпня минув рік від дня арешту екс-прем'єра Тимошенко.  Світова спільнота з дня арешту Тимошенко не припиняє вимагати її звільнення.

Читайте також: Рік за ґратами: Тимошенко позбавляють перспектив

Наприкінці липня німецькі  лікарі  з клініки «Шаріте» повідомили, що  потребують 4-8 тижнів для завершення  процесу  реабілітації  Тимошенко.

В той же час заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко вказала, що між українськими та німецькими лікарями Тимошенко  «знайдено хороший консенсус, що стосується подальшого подовження реабілітаційної терапії на певний час, який буде визначатися в залежності від тих схем реабілітації, які будуть прийняті німецькими лікарями і які будуть виконуватися більшою мірою українськими лікарями».

Екс-прем'єр з 9 травня перебуває в ЦКЛ "Укрзалізниці" і дотепер не брала участі у жодному судовому засіданні за станом здоров'я.