Влада Ужгорода вирішила нагодувати школярів дорогим хлібом. На законних підставах

8 Лютого 2011, 15:55

«При проведенні тендеру у більшості учасників не було повного пакету документів для участі у тендері, а переносити тендер для того, аби дати змогу учасникам оновити папери, ніхто не має права. І коли відкрили конверти з даними, вийшло так, що законні підстави бути учасником цих закупівель має лише той, хто і став переможцем. А те, що заднім числом хтось починає говорити, що інші учасники пропонували кращу ціну – це спотворення фактів.

Міська влада неодмінно врахує питання, які виникли в цій ситуації. Я ж наголошую: тендери мають проходити винятково у відповідності до законодавства, і – закликаю всіх учасників належно до них готуватися!» – акцентує мер.

Приводом для цієї заяви мера стали результати тендеру щодо закупівлі хлібо-булочних виробів для міських шкіл та садочків, які шокували деяких учасників конкурсу.

Згідно з цими результатами, у тендері переміг ПП Лабик (Андрій Лабик – племінник екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка) з найвищою ціною 3,60 грн. за бухінець хліба вагою 750 г. Пропозиція ПП Калашнікова була найнижчою – 3,10 грн. за такий же буханець хліба. Лише на різниці цін Лабика і Калашнікова зі  бюджету міста розтрачено близько 100 тис. гривень.

Були відхилені пропозиції підприємця Палушки П.П., Калашнікова В.В., Шаран М.А., Пірч А.М., Ешпан Г.М.. Серед тих, хто не переміг, але і не програв, опинився «ПП Сербайло» (протеже депутата Юліанни Бедь) з ціною, вищою за ціну тих, кому відмовили.