Влада окупованого Криму заявила, що “візьме під контроль” міграцію кримчан з українськими паспортами

23 Листопада 2018, 15:53

В окупованому Криму влада заявила про намір посилити контроль за "неконтрольованою міграцією кримчан з українськими паспортами".  Про це у п'ятницю, 23 листопада повідомляє "Укрінформ" з посиланням на місцеві ЗМІ.

 

"В окупованому Криму заявили, що питання посилення контролю за "неконтрольованою міграцією кримчан з використанням українських паспортів" буде вирішуватися на федеральному рівні", – зазначив "заступник голови Ради міністрів" окупованого Криму Ігор Михайличенко.

 

На засіданні так званої "прикордонної комісії" він говорив про необхідність збільшити кількість відеокамер на пунктах пропуску адміністративного кордону між Кримом і Херсонською областю.

 

За словами Михайличенка, "безконтрольне використання українських паспортів може привести до проникнення на територію Росії кримінальних елементів, а також вихідців з країн з підвищеною терористичною активністю".

 

Нагадаємо, 31 серпня повідомлялось, що після окупації Криму "влада" полуострова примушує місцевих жителів одержати російське громадянство, а тих громадяни України, які не захотіли або не змогли отримати документи про окупаційні влади, систематично штрафують та депортують