Уже 25 травня у Броварах під час акції протесту проти забудови парку "Перемога" побили журналіста Андрія Качора, який працює у місцевому порталі «Маєш право знати». Міліція мовчки спостерігала за побиттям, проте в інцидент не втручалася. Згодом затриманий за побиття Качора у Броварах Сергій Стягов визнав у суді свою вину, проте відмовився визнати відшкодовувати моральні збитки у розмірі 8 тис. грн. Також він не зміг пояснити причини такої агресії.
Тим часом у Стебнику Львівської області головний лікар міської лікарні побив головного редактора «Трускавецької газети». Інцидент стався під час відеозйомки зборів трудового колективу Стебницької міської лікарні. Після цього трускавецький міський відділ міліції відкрив кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України).
Згодом у Києві біля станції метро «Дарниця» група невідомих напала на журналіста, виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки України Георгія Ермана. Як зазначив сам потерпілий, від нього вимагали вигукувати на відеокамеру націоналістичні гасла та погрожували розправою через те, що він нібито ображав у своїх статтях націоналістів. Частина нападників приховували своє обличчя під масками. Наступного дня у "Свободі" спростували причетність націоналістів до побиття журналіста Ермана. Зокрема представник партії Андрій Іллєнко наголосив, що цей сценарій – наймання гопників, які кричатимуть "Слава Україні!» й битимуть журналістів – влада використовує для дискредитації "Свободи".
Також у червні на знімальну групу програми «Вікна-новини» телеканалу СТБ під час зйомок сюжету про забудову парків в Ірпені напади невідомі і побили камеру. Спочатку міліція Київської області зареєструвала кримінальне провадження за ст.296 КК України, «хуліганство», проте потім перекваліфікувала його на ст.171 КК України, «умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Санкція статті передбачає покарання від штрафу у розмірі до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн), або арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі – до трьох років.
У Миколаєві міліціонер напав на журналістку Наталію Барбарош, відібравши у неї фотоапарат і розбивши телефон.
За розповіддю Барбарош, удень в офісну будівлю на проспекті Лєніна, в якій розташована редакція, заблокували озброєні працівники спецпідрозділу міліції. Коли кореспондент вийшла в хол подивитися, що відбувається, на неї напав міліціонер. Правоохоронці протримали журналістку понад 2 години в холі будівлі без засобів зв'язку, не пояснюючи в чому справа.
Пізніше ще одне миколаївське видання – Новости-N – також повідомило, що працівники УБОЗ напали й на їхнього журналіста. Пізніше в управлінні боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Миколаївській області по-іншому пояснили ситуацію. У відомстві запевнили, що це не його співробітник напав на журналістку, а журналістка пошкодила палець начальнику відділу миколаївського УБОЗу. «Під час зіткнення жінка, яка представилася як кореспондент одного з інтернет-видань, завдала тілесні ушкодження начальнику відділу УБОЗ УМВС, пошкодивши йому палець», – сказано в повідомленні.
26 червня у Львові на знімальну групу "Савік Шустер Студії" під час зйомки сюжету напали в центрі міста. Того ж дня трьох нападників затримали, а Галицький районний відділ міліції Львова почав кримінальне провадження в частині першій статті 171 КК – умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
Ще один напад на журналістів стався під час масової акції на Майдані Незалежності у Києві. У ніч на 19 липня, коли спецпідрозіл "Беркут" розганяв мітинг постраждали журналісти "5 каналу". Зокрема у лікарні із побоями і забиттям опинився журналіст Андрій Ковальов.
Згодом начальник ГУ МВС України в Києві Валерій Коряк заявив, що йому невідомі факти застосування міліцією сили до журналістів та протестувальників. Також Коряк запевняв, що міліція діяла згідно з всіма вимогами внутрішніх інструкцій і розпоряджень без жодних порушень. "Не зловживайте терпінням міліції… єдине прохання – не підходьте дуже близько, не лізьте в епіцентр", порадив журналістам Коряк.
Нещодавно у Донецьку двоє невідомих чоловіків побили журналіста "Дорожнього контролю" Олега Богданова біля під’їзду його будинку в Донецьку. Чоловіка шпиталізували: в нього була зламана верхня щелепа, ніс, а також множинні побої по всьому тілу. Сам активіст пов'язував напад з діяльністю "Дорожнього контролю". Як з’ясувалося, у листопаді 2012 році у Донецьку спалили машину Олега Богданова. Тоді міліція порушила кримінальну справу за статтею про навмисний підпал, проте виявилося, що досі злочин не розкрито.
Лише за кілька годин після побиття Богданова, в Маріуполі побили ще одного активіста "Дорожнього контролю" – Федора Добрицина.