Влада Миколаївщини запевняє, що медики оглянули побої 16 постраждалих у Первомайську

6 Листопада 2012, 13:11

Згідно з повідомленням, 2 листопада у бюро судово-медичної експертизи Первомайська за направленням осіб, що здійснюють процесуальні дії, судово-медичне обстеження проведено 5 особам, які отримали ушкодження під час подій у місті. Ще 11 осіб, за відповідними направленнями, обстежено 5 листопада Миколаївським обласним бюро судово-медичної експертизи.

В управлінні також зазначають, що 5 листопада до Миколаївського обласного бюро судово-медичної експертизи надійшов адвокатський запит із вимогою негайно провести огляд громадянина України в зв’язку з нанесенням йому тілесних ушкоджень у місті Первомайську. Метою огляду ставилося виявлення ступеню тяжкості отриманих ушкоджень.

"Адвокату було запропоновано надати запит відповідно до вимог законодавства. Після надання запиту на консультативний огляд, громадянина оглянули того ж дня", – йдеться у повідомленні.

Про результати проведених експертиз наразі не повідомляється.

Як повідомлялось, 5 листопада прес-секретар облосного штабу об'єднаної опозиції «Батьківщина» Ярослав Індиков заявив, що у Миколаївському бюро судмедекспертизи громадянам відмовляють у знятті побоїв, одержаних від правоохоронців під ОВК №132.

Нагадаємо, в ніч з 1 на 2 листопада після первинного підрахунку голосів на 132-му окрузі (Первомайський район Миколаївської області), коли лідирував представник опозиції Аркадій Корнацький, бійці спецпідрозділу «Беркут» з представниками виконавчої служби вилучили в ОВК оригінали протоколів дільничних комісій для передачі їх до суду.

Під час силового вилучення протоколів між правоохоронцями та учасниками протесту біля ОВК сталися сутички.