Влада Луцька перевірить стан всіх житлових будинків міста

12 Червня 2012, 22:23

За його словами, насамперед обстежуватимуть ті будівлі, звідки надходили скарги мешканців.

Мер також повідомив, що жителів третього і четвертого під’їздів напівзруйнованого будинку на вулиці Рівненській, 109 тимчасово переселять у гуртожиток.

«На прохання жителів третього і четвертого під’їздів я прийняв рішення про їх тимчасове поселення у гуртожиток Луцького педагогічного коледжу. Усі бажаючі вже сьогодні зможуть переїхати туди», – сказав Романюк.

Також, за його словами, висновків експертизи по першому та другому під’їздах ще немає, але вже завтра розпочнеться експертиза квартир третього та четвертого під’їздів.

Як повідомлялось, мерія Луцька пообіцяла виплатити по 10 тис. грн матеріальної допомоги мешканцям постраждалих квартир, а також забезпечити житлом людей, помешкання яких зруйновані.

Нагадаємо, 10 червня о 4:25 ранку у Луцьку обвалився житловий будинок. Від обвалу стін зруйновано 8 квартир. 1 мешканець будинку постраждав, двоє – загинули.

Жителі будинку вважають, що обвал стався через знесення несучих стін у магазині на першому поверсі.

Прокуратура Волинської області дійшла висновку, що обвал житлового будинку в Луцьку спричинила службова недбалість чиновників міськради.