Влада Києва планує озеленити місто до Євро-2012 на $10 млн

2 Лютого 2011, 14:27

Усього, за словами головного архітектора Києва Сергія Целовальника, планується облагородити 26 об’єктів на території 20 га у межах цієї зони і на в’їздах до Києва зі Столичного шосе і вулиці Вишгородської.

«Наразі у Києві на одну людину припадає 18 кв. метрів зелених насаджень – і це хороший показник. Потрібно було б у цій зоні нормалізувати ситуацію з рекламою і кіосками, які спотворюють зовнішній вигляд української столиці», – відзначив він.

Водночас, як вважає головний архітектор інституту «Київжитлопроект» Владислав Казимірський, практика проведення подібних футбольних форумів у ФРН, Англії, Австрії і Швейцарії, інших європейських країнах свідчить про те, що висадження квітів на шляху руху уболівальників недоцільна.

«До нас на Євро-2012 приїдуть футбольні фанати, які часто бувають агресивними, влаштовують між собою розбірки і витоптують все на своєму шляху», – сказав він.

На жаль, практика показує, що навіть погано закріплені сміттєві баки і лавки в руках фанатів можуть перетворитися на зразок зброї, відзначив Казимірський. «Тому необхідно велику увагу при підготовці міста до Євро – 2012 приділити маршрутам руху уболівальників», – сказав він.