Влада Азербайджану створила тимчасові притулки для мирних жителів прифронтової зони

29 Вересня 2020, 16:59

Міністерство з надзвичайних ситуацій Азербайджану створило тимчасові притулки для мирних жителів у прифронтовій зоні. Про це повідомляє азербайджанське інформаційне агентство APA.

 

"Була проведена велика просвітницька робота з мешканцями населених пунктів, розташованих в прифронтовій зоні та безпосередньо на лінії зіткнення з необхідним правилам безпечної поведінки в разі можливого наступу противника", – пояснюють у повідомленні.

 

Водночас зазначають, що населенню пояснили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо в умовах війни, правила правильного використання тимчасових притулків, створених у прифронтових зонах з метою захисту сільських жителів від ворожого вогню.

 

Також МНС проаналізували стан системи зв'язку і оповіщення для своєчасного попередження населення про великомасштабні надзвичайні ситуації у мирний час, а у воєнний час – про ворожий обстріл.

 

Як повідомлялося, 28 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив часткову мобілізацію. Зауважимо, між Вірменією і Азербайджаном протягом ночі на 28 вересня тривали бойові дії в Нагірному Карабасі. У Вірменії заявили про підготовку до довгострокової війни. Посольство України в Азербайджані закликає українців утриматися від відвідування окремих регіонів країни у зв'язку з загостренням воєнного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном. Такі ж рекомендації стосуються і Вірменії.

 

29 вересня в Азербайджані заявили, що в результаті обстрілів з боку армії Вірменії в районі Нагірного Карабаху загинули 10 мирних жителів. Ще 30 осіб отримали поранення.