Вхід до будівлі “Укрнафти” заблокували автоматники з полку “Дніпро-1” – депутат

22 Березня 2015, 20:13

Вхід до будівлі держпідприємства "Укрнафта" у Києві в Нестерівському провулку заблокували автоматники. Про це повідомив народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

"Коломойський кинув виклик Порошенку.  Вхід до "Укрнафти"  просто зараз заблокований автоматниками. Старший – у чорній касці – після декількох хвилин сперечань сказав, що представляє батальйон "Дніпро-1". Що тут робить батальйон територіальної оборони Дніпропетровської області, він відмовився відповісти", – зазначив він.

"За воротами в'їзду до  "Укрнафти" стоїть військовий бронеавтомобіль. Це все відбувається в центрі Києва, на Нестеровському провулку біля Львівської площі", – додав Лещенко.

Як відомо, "Дніпро-1" – полк патрульної служби міліції особливого призначення  МВС України. 

Нагадаємо, раніше Лещенко повідомив, що будівлю "Укрнафти" обносять залізним парканом.

Як відомо, 19 березня Рада ухвалила поправки в закон про акціонерні товариства, які позбавлять Коломойського контролю над "Укртранснафтою". Від виконання обов'язків був відсторонений і глава правління "Укртранснафти" Олександр Лазорко, який є також ставлеником Коломойського. Після цього Коломойський ввечері приїхав із групою молодиків в "Укртнаснафту", заблокував вхід до неї і проводив "переговори" з міністром Демчишиним та в. о. керівника компанії.

У ході розмови Коломойський заявив, що у нього у Києві є 2 тисячі бійців, які готові захищати від захоплення "його підприємства".

Коломойський наголосив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обов'язки голови правління "Укртанснафти", "сам себе призначив".

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.