Візит Саакашвілі до Одеси. Між прихильниками і противниками політика сталися сутички

30 Вересня 2017, 17:43

У суботу, 30 вересня, в Одесі між прихильниками та ідеологічними опонентами екс-голови Одеської обладміністрації Михаїла Саакашвілі сталася сутичка біля пам'ятника Дюку. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Близько 150 прихильників Саакашвілі зібралися біля пам'ятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі в очікуванні політика. Туди ж прибули й близько 20 ідеологічних опонентів Саакашвілі. Троє з них прогулювалися по бульвару в масках Саакашвілі, а решта різними способами ображали колишнього грузинського президента", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що не стерпівши образи, прихильники Саакашвілі спробували вимкнути звукову апаратуру, через яку транслювалася музика і образи. У результаті виникла бійка. Однак поліція розділила опонентів.

Нагадаємо, 26 липня Михайла Саакашвілі позбавили українського громадянства. 27 липня в адміністрації президента України підтвердили цю інформацію і зазначили, що припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА обумовлено поданою ним недостовірною інформацією під час оформлення громадянства.