Віце-президент США зробив заяву після розмови з Порошенком і Яценюком

20 Лютого 2016, 18:58

Віце-президент США Джозеф Байден провів окремі телефонні розмови з президентом України Петром Порошенком і прем'єром Арсенієм Яценюком. Про це повідомили у Білому домі.

За його словами, на сьогодні влада України повинна зосередити зусилля на продовженні програми реформ, відновленні довіри громадськості, а також виконанні вимог МВФ.

Наголошується, що також Байден наголосив на необхідності об'єднання навколо правлячої коаліції.

Він закликав керівництво України об'єднатися і відновити довіру громадськості до сильної правлячої коаліції та програми реформ, а також прискорити зусилля з боротьби з корупцією, зміцнення справедливості та верховенства закону і виконувати вимоги МВФ, – передають у Білому домі слова Байдена.

Крім того, віце-президент США підтвердив важливість виконання Мінських домовленостей всіма сторонами як найкращий шлях для вирішення конфлікту.

Як стало відомо, парламентська фракція "Об'єднання «Самопоміч» ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна». Нагадаємо, раніше з коаліції вийшла фракція "Батьківщини".

Також нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну. Згодом президент України Петро Порошенко звернувся до депутатів Верховної Ради у зв'язку з парламентсько-урядовою кризою.