Вірні Януковичу депутати провалили антикорупційний законопроект і «видали» Клименку 6 млрд з бюджету

4 Квітня 2013, 13:39

Депутати не змогли підтримати його в першому читанні. Після обговорення законопроект був направлений на повторне перше читання.

Законопроект розроблений для приведення українського законодавства у відповідність до рекомендацій, сформульованими за результатами третього раунду оцінювання групою держав Ради Європи проти корупції.

Зміни законопроекту кореспондуються з рекомендаціями, наданими GRECO Україні за результатами третього раунду оцінювання.

Зміни законопроекту спрямовані на віднесення всіх корупційних правопорушень, пов'язаних з отриманням неправомірної вигоди, до числа злочинів, як це передбачено положеннями Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією.

Водночас, депутати виділили 5,88 млрд гривень із державного бюджету на діяльність Міністерства доходів і зборів та 1,72млрд – на діяльність Державної служби з надзвичайних ситуацій у 2013 році.

Як повідомлялось, сьогодні депутати від фракції ПР, Комуністичної партії і частина позафракційних депутатів сьогодні проводять «засідання Ради» під головуванням глави Ради Володимира Рибака на вул. Банковій, 6/8. На зборах, за твердженням провладної більшості, було зареєстровано 244 депутатів. Водночас, за інформацією опозиції і джерел у Партії регіонів, у засіданні «чорної» Ради  беруть участь не 240, а 168 депутатів.

Опозиція проводить своє засідання у сесійній залі  ВР.

96