Вірменія назвала повернення територій в Карабасі своїм пріоритетом

14 Грудня 2020, 15:24

Одним з головних пріоритетів Вірменії в політиці щодо Нагірного Карабаху є повернення зайнятих Азербайджаном територій. Також розгляд прав місцевих вірмен повинно проходити в рамках мирного процесу Мінської групи ОБСЄ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Вірменії.

 

У повідомленні пишуть, що сьогодні міністр закордонних справ Ара Айвазян прийняв представників співголів Мінської групи ОБСЄ – Стефана Вісконті (Франція), Ендрю Чаффера (США), тимчасового повіреного у справах посольства Росії у Вірменії Олексія Синегубова, а також чинного представника голови ОБСЄ Анджея Каспршика.

 

На зустрічі сторони обговорили припинення вогню в Нагірному Карабасі і захист прав місцевих вірмен.

 

"В якості пріоритету вірменської сторони Ара Айвазян підкреслив встановлення статусу Арцаха на основі права народу Арцаха на самовизначення, деокупацію окупованих територій з боку Азербайджану, створення умов для безпечного повернення арцахських вірмен до своїх будинків", – пишуть на сайті.

 

Нагадаємо, що 12 грудня уряд Вірменії заявив про наступ військ Азербайджану на півдні Нагірного Карабаху. Бойові дії йдуть поблизу сіл Хін Таглар і Хцаберд.