Вінницький адмінсуд за позовом провладного кандидата ухвалив перерахувати голоси на 95 дільницях

Акценти
2 Листопада 2012, 01:59

1 листопада, колегія Вінницького окружного адміністративного суду розглянула позовну заяву кандидата по 11-му одномандатному виборчому округу Олександра Домбровського, який вимагав визнати протиправною бездіяльність ОВК щодо неприйняття рішень про проведення повторного підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях, цілісність пакування виборчої документації яких пошкоджена та зобов’язати ОВК провести повторний підрахунок голосів.

У адмінсуді підтвердили, що позови Домбровського повністю задоволені рішенням суду.

Під час слухань уповноважений представник ОВК Юрій Ямпольський визнав позов, а також визнав, що з 20-ї години 28 жовтня по 9-ту годину 30 жовтня виборча документація приймалась з порушенням закону без перевірки цілісності пакування виборчих бюлетенів. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні згідно з законом прийнято документацію тільки з 15-ти виборчих дільниць.

Як повідомлялось, об’єднана опозиція звинуватила колишнього міського голову Вінниці, нині кандидата в депутати, Олександра Домбровського у спробі фальсифікувати результати виборів в 11 окрузі. Дві ночі поспіль з вінницькї ОВК намагалися викрасти бюлетені.

Домбровський провів 30 жовтня  прес-конференцію, де звинуватив 11 ОВК у фальсифікації на користь кандидата від об’єднаної опозиції Наталії Солейко.

На сайті ЦВК станом на 00:24 вказано, що в 11 окрузі оброблено 81,81% протоколів, згідно з якими Наталія Солейко набирає 29.88 %, голосів, Олександр Домровський – 28.98%.

98