Вінницька прокуратура закрила справу про причетність обласної влади до організації “антимайдану”

7 Квітня 2015, 14:51

Прокуратура Вінницької області закрила розслідування щодо причетності місцевої влади до організації Антимайдану. Про це повідомили у відповідь на запит депутата Павла Кишкаря.

У діях екс-голови облдержадміністрації Миколи Джиги та начальника теруправління МНС області Руслана Шевчука криміналу не знайшли.

«Слідчим відділом прокуратури Вінницької області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні від 26.06.2014 року №42014020000000112 щодо можливих неправомірних дій колишнього голови Вінницької обласної державної адміністрації Джиги М.В., начальника ТУ МНС України у Вінницькій області Шевчука Р.Б. та Шпиківського сільського голови Панасюка М.О. У ході досудового розслідування доказів, які б свідчили про перевищення влади або службових повноважень вказаними посадовцями, які б спричинили істотну шкоду охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, юридичних осіб, не встановлено», – йдеться у відповіді прокурора.

Таких висновків прокуратура дійшла після проведення обшуків у службових кабінетах посадовців, виїмки документів, перевірки використання бюджетних коштів, інформації, викладеної на інтернет-ресурсах та допиту понад 500 осіб.

Водночас, ще одне кримінальне провадження ведеться щодо дій працівників УМВС у Вінницькій області у вказаний період. Втім, як стверджує прокурор, і тут «на даний час достатніх даних, які б свідчили про наявність в діях колишнього керівництва УМВС України у Вінницькій області ознак злочину, не встановлено».