Вінницька міськрада оприлюднила інформацію про вміст шкідливих речовин у повітрі

27 Вересня 2017, 21:41

Рівень вмісту шкідливих речовин в повітрі на території Вінниці не перевищує гранично-допустимі норми. Про це повідомляє офіційний сайт Вінницької міськради.

"Вміст двоокису азоту в повітрі зафіксовано на рівні 0,03мг/м³ (при гранично-допустимій концентрації  – 0,2 мг/м³), рівень окису вуглецю становив 3,4 мг/м³ (при гранично-допустимій концентрації – 5,0 мг/м³).  Вміст двоокису сірки виявився на рівні, який нижче чутливості методу досліджень", – йдеться у звіті Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Також повідомляється, що за результатами радіологічних вимірів гама-фону, середній рівень становить 17 млР/год., що є на рівні природного фону для Вінниці.

У міськраді наголосили, що наразі здійснюються дослідження проб повітря, відібраних в точках на межі міста. Про їх результати обіцяють повідомити згодом.

Читайте також: Позаду Вінниця. Доки палатимуть склади?

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію.

Сапери вже почали розчищення території. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.