“Він зазнає знущань і принижень”. Політв’язня Балуха перевели до ІТТ – Денісова

Акценти
23 Червня 2018, 20:08

В суботу, 23 червня, політв'язня Володимира Балуха, якого незаконно утримують в анексованому Криму, перевели до Роздольнінського ізолятора тимчасового тримання, де він зазнає знущань і принижень за національними ознаками з боку керівника ІТС. Про це заявила омбудсмен Людмила Денісова. 

 

"Балуха перевели із Симферопольського СІЗО до Роздольнінського ізолятора тимчасового тримання, де він зазнає знущань і принижень за національними ознаками з боку керівника ІТС.  Лунають погрози помістити його в штрафний ізолятор", – повідомила Денісова.

 

Вона додала, що Балух голодує вже 97 день і посилив голодування.

 

"Це означає, що він від часткового типу знову переходить лише на воду. За час голодування Володимир втратив 30 кг ваги, і це несе величезну загрозу для його життя" – зазначила омбудсмен. 

 

Як повідомлялося, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

90