Вілкулу та Колєснікову оголосили про підозри

6 Вересня 2019, 11:52

Колишнім народним депутатам від "Опозиційного блоку" Олександру Вілкулу та Дмитру Колєснікову оголосили про підозри. Про це у п'ятницю, 6 вересня, повідомив екс-генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

 

Зазначається, що вже розпочата щодо них процедура розшуку.

 

"Колишніх народних депутатів Вілкула і Колеснікова рік тому взяли під захист Регламентний комітет і ВР, не давши дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. І лише після втрати ними депутатського статусу, вчора їм оголошено підозри і розпочато процедуру розшуку", – написав Луценко.

 

Зауважимо, Вілкула підозрюють у причетності до "розкрадання земель", коли він був керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Колєсніков, за версією ГПУ, замішаний у тому, що коли він працював у Фонді державного майна, то "добився фактично приватизації ракетного заводу, який знищений".

 

Нагадаємо, 25 травня 2018 року Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. Однак Регламентний комітет парламенту не підтримав подання генерального прокурора щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата.

 

18 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

 

8 жовтня комітет Ради з питань регламенту направив до парламенту подання щодо зняття недоторканості з народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула. 

 

16 жовтня Верховна Рада не погодилася на зняття недоторканності з Вілкула.