Вілкул став відповідальним за опалювальний сезон

Акценти
26 Червня 2013, 20:39

У повідомленні зазначається, що вперше готовність всіх об'єктів до нового опалювального сезону буде підтверджуватися паспортами готовності, підписаними Держінспекцією з експлуатації електростанцій і мереж, а також Держінспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії.

«Уряд поставив завдання губернаторам забезпечити до 1 жовтня готовність регіонів до нового опалювального сезону. За два тижні до початку опалювального сезону всі об'єкти соціальної сфери, медичні установи, котельні та житлові будинки повинні мати паспорти готовності та акти. У школах і дитячих садочках всі роботи повинні бути проведені до кінця серпня. Я постійно контролюю процес підготовки до зими з щотижневими виїздами в регіони. На даний момент, згідно з планом, роботи вже проведені на 40%», – заявив Вілкул.

У прес-службі уряду зазначили, що відповідно до плану робіт, до нового опалювального сезону повинні бути підготовлені 205 тис. будинків, 24,5 тис. котелень, 19,5 тис. шкіл, 13,8 тис. дитячих садів і 7,2 тис. лікарень. У рамках підготовки до нового опалювального сезону буде модернізовано 663 котелень, а також замінено 1,1 тис. котлів та капітально відремонтовано понад 1 тис. котлів.

До складу робочої групи увійшли керівники Мінрегіону, Міненерговугілля, Мінфіну, Мінінфраструктури, МОЗ, МОН, Міноборони, МВС, ГСЧС, Укравтодору, ПАТ «НАК« Нафтогаз України », НКРЕ та НКРКУ.

90