Вілкул пояснив, що прийшов в уряд вирішувати проблеми

25 Грудня 2012, 12:12

"Це – реалізація низки інфраструктурних проектів, впровадження сучасних технологій у житлово-комунальне господарство і, звичайно, масштабна реалізація проекту "Доступне житло", – сказав віце-прем'єр.

За його словами, на новій посаді він спочатку детально вивчить ситуацію в кожній галузі, якою збирається опікуватися, а це насамперед інфраструктура й ЖКГ, а потім візьметься до розв'язання існуючих проблем.

"Окремої уваги потребує житлово-комунальне господарство, адже нині триває зима. Я вивчу програми регіонального розвитку кожної області, ми вивчимо кращу зарубіжну практику, проведемо обмін досвідом між регіонами. В інфраструктурі кожен напрямок – залізниця, порти, авіація – буде піддано ретельній ревізії, аби знайти, яким чином збільшити ефективність і використовувати потенціал максимально. В результаті обов’язково за кожним напрямком будуть прийняті програми щодо поліпшення роботи", – підкреслив Вілкул.

Як повідомлялось, 24 грудня новопризначений міністр соціальної політики Наталія Королевська пояснила, що пішла працювати в уряд Азарова, якого раніше критикувала, щоб розділити відповідальність за добробут українців.

"Моя хата скраю, нічого не знаю" – не моє життєве кредо", – запевнила Королевська.

Експерти переконані, що новопризначений уряд підтримуватиме будь-які рішення Януковича і не матиме власної позиції, а також може стати урядом капітуляції. А Юлія Тимошенко вважає, що присутність у на ключових посадах у новопризначеному уряді членів «Сім’ї» – підтвердження тези про монархізацію країни.

Нагадаємо, 24 грудня Янукович призначив новий уряд, у якому Сергій Арбузов став першим віце-прем'єр-міністром, а віце-прем'єр-міністрами – Юрій Бойко, Олександр Вілкул та Костянтин Грищенко.

В опозиції ж вважають, що Кабінет міністрів формувався виключно виходячи з інтересів Віктора Януковича.

Читайте також: Повний склад нового уряду: група Фірташа, «Сім’я» та донецька «гвардія»